Leilighet, 2 roms Gamlevegen 89B, Lillehammer
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal38 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.06.2026
Betingelser
- Månedsleie9 500
- Inkludert Internett
- Depositum28 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Dyrehold tillatt
- Garasje/P-Plass
- Hvitevarer
- Delvis møblert
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Koselig 2-roms loftsleilighet meget sentralt ved Lilletorget
Meget sentral 2-roms leilighet på 38 kvm. beliggende rett ved Lilletorget og Storgata i Lillehammer. Nær offentlig kommunikasjon, bl.a. holdeplass rett ved for buss til iNN (Universitetet i Innlandet på Storhove), og alle typer forretninger og tilbud.
Leiligheten ligger i 3. etg./loftsetg. i verneverdig gård fra ca. 1900 og holder en grei, om ikke moderne standard. Her kan du få en sentral, liten leilighet for deg selv. Adkomst fra svalgang i bakgård.
Leiligheten er på 38 kvm bruksareal + oppbevaringsplass på kaldloft. Leiligheten består av entre/gang/arbeidskrok, stue med kjøkken, 1 soverom og dusj/wc/vaskerom. 1 biloppstillingsplass i bakgård mot kr. 300,-/mnd. ekstra.
Internett er inkludert. Strøm betales av leietager etter egen måler.
I 2025 ble det for denne leiligheten med 1 beboer kr. 8.300,-/år, gjennomsnittlig kr. 690,-/mnd.
3 mnd. depositum, lik oppsigelsestiden.
Ønsker seriøs, ryddig og ansvarsfull jente/kvinne som ønsker å bo lenge. Leiligheten er av erfaring for liten til at det på sikt kan bo 2 personer der.
i 2. etg. er det et jentekollektiv og i 1. etg. en frisørsalong. Det er viktig at de forskjellige leietagerne tar hensyn til hverandre.
Leiligheten blir ledig ledig i løpet av mai. Du kan overta så snart den er ledig hvis det passer deg, eller 1. juni. Det viktigste er at vi kommuniserer godt, og at du har tenkt å bo en stund, gjerne 2-3 år.
Hvitevarer (komfyr, kjøleskap og vaskemaskin) er inkl. i leieprisen så lenge de fungerer. Komfyr og panelovner nytt i 2025.
Leiligheten har trang og bratt adkomst via svalgang og trapp, slik at det er vanskelig å få opp store møbler. Den er derfor møblert med sofa og sofabord, TV-benk, lite klaffe-spisebord med 2 barkrakker i stue/kjøkken. 2 garderobeskap på soverom. Dette er ikke leiligheten for deg hvis du har mange store møbler du vil ha med deg. Det er ok om du har en katt eller en liten, rolig hund.
Tidligere leietagere har satt spesielt stor pris på den sentrale beliggenheten.
Jeg ber om referanser, gjerne fra både jobb og evt. tidligere utleier.
Skriv litt nærmere om deg selv, alder, bosted, telefonnummer, hva du jobber med/studerer, fritidsinteresser, hvor lenge du tror du vil bo og annet som kan være nyttig for meg.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for evt. nærmere opplysninger og visning. Jeg bor i Asker, men får nåværende leieboer til å vise for meg.
Beliggenhet
Adresse: Gamlevegen 89B, 2615 Lillehammer
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 03.04.2026 16:10
Logg inn for å kontakte annonsøren