Gå til hovedinnhold

4 rom i bofellesskap Røllikvegen 2D, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal12 m2
  • Antall rom4 ledige rom
  • EtasjeIkke spesifisert
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.05.2026

Betingelser

  • Månedsleie5 500
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum16 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Alarm
  • Bredbåndstilknytning
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Dele bolig med 4 venner? 4 rom ledig i hyggelig bokollektiv på Nardo.

Hei og velkommen til Røllikvegen 2D

Huset leies ut til studenter og det er en trivelig gjeng på 3 som bor videre, og som trives i lag og håper på 4 ny kompiser/ venninner å bli kjent med.

4 lyse og trivelige hybler i godkjent hus/ kjeller er ledig. Rommene er fullt møblert med skrivepult, stol og klesskap samt en ferdig oppredd seng ved innflytting. Passer best for de som ikke har egne møbler da det ikke er mulig å ta ut å lagre møbler som er på rommene.
Totalt er det 7 hybler i huset. Det 3 er gutter blir boende for vidre skolegang.

Dette er hva du kan få:

Gangavstand til NTNU, kort vei til buss og butikker.
Rolig nabolag med Nardobanen rett nedenfor huset.
Ca 65 kvm. terasse på baksiden som er utstyrt med sittegruppe og gassgrill.

Fin felles stue i 2. etg som benyttes av beborene, er utstyrt med tv og stereo samt sofa, bord og stoler.
Kjøkken i 2. etg. har oppvaskmaskin og det meste av utstyr du trenger. Samt et mindre spisebord. Det er også ett mindre fullt utstyrt kjøkken i kjeller.

Det er bad med toalett og dusj i 1. og 2. etg. Huset har to vaskemaskiner og to tørketromler som står på badene. Er også enkelt toalett i kjeller.

Sikkerheten i huset ivaretaes av alarm og 12 røykvarslere plassert gjennom hele huset med direkte varsling til Verisure. Det er også solide leilighetsdører til hyblene, med kodelås så en trenger ikke nøkler i huset.

Internett på fiber 500/500 og kabeltv fra NTE, med fast uttak på rommene.
I stuen står det også en Xbox med HBO Max og SkyShowtime filmkanaler.

Stativ for sykkelparkering utenfor.

Huset er moderne og alle rom og ytterdør har kodelåser.

Langtidskontrakter på 1-3 år, med mulighet for forlengelse.

Ryddige leieforhold med depositum etter gjeldende regler og kontrakt ved leie.
Leien betales forskuddsvis 5500. Depositum 16.500 kr.
Strøm faktureres etterskuddsvis likt på egen faktura delt på alle i huset.

Referanser fra tidligere leieforhold er ønsket, men ikke noe krav. Personlig oppmøte ønskes eller facetime på telefon for visning.

Ta kontakt på tlf. eller sms for en hyggelig visning når det måtte passe for deg!

Mvh.
Ove


Visningsinformasjon

Ta kontakt på mail så ordner vi en visning/ facetimevisning når det passer for deg.


Beliggenhet

Adresse: Røllikvegen 2D, 7032 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 180815
Sist endret: 07.04.2026 14:31

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026