Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Skinflorbakkane 16, Mjølkeråen


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal60 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie14 500
  • Inkludert Oppvarming, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum36 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Kabel-TV
  • Lademulighet
  • Moderne
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Leiligheten inneholder lys stue med åpen kjøkkenløsning, bad med dusj, romslig mellomgang og 2 romslige soverom, liten matbod. Egen uteplass og bod. Bygge år 2014

Standard

Leiligheten fremstår med meget høy kvalitet med topp moderne innredning og det som trengs av fasiliteter innen huset fire vegger. Hvitt høyglans kjøkken med integrerte hvitevarer som komfyr, kjøleskap og oppvaskmaskin. Vaskemaskin og tørketrommel på badet, og badet har fliser både på gulv og vegger, ellers er det parkett i boenheten. Lyst soverom med to vinduer og stor skyvedørsgarderobe.

Internett, kabel-tv og oppvarming av hele leiligheten er inkludert i leien.

Ikke røyk og ikke dyr.

Kort vei til nærbutikk. Busstoppet er ca. 200m fra boenheten, med Busslinje 3 kommer man seg til Åsane Senter og andre sentrale steder av Åsane. Avstand til Bergen sentrum er ca. 12. minutter med bil

Overtakelse 01.08.26. Det kan være mulig å overta leiligheten 2-3 dager tidligere.


Visningsinformasjon

Ring for å avtale tid for visning - eller skriv noen ord pr mail, så tar vi kontakt.


Beliggenhet

Adresse: Skinflorbakkane 16, 5136 Mjølkeråen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 142932
Sist endret: 19.05.2026 20:35

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026