Rom i bofellesskap Nordstrandveien 12, OSLO
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal8 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra01.07.2026
Betingelser
- Månedsleie6 500
- Depositum18 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Hvitevarer
- Møblert
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Vi er tre venninner som bor i et hyggelig kollektiv på Nordstrand. Eple er 21 år og studerer jus i Oslo. Gunhild er også 21 år og studerer arkitektur i Oslo. Emelie studerer internasjonale studier og skal på utveksling seks måneder fra 1. juli til 1.januar. Vi vil gjerne leie ut rommet til Emelie i disse seks månedene. Vi ønsker oss at du som søker, er en jente mellom 19-25 år. Det er store vinduer og høyt under taket med egen inngang i villa med panoramautsikt over Bunnefjorden. Om sommeren ser du nydelige solnedganger hver kveld fra stue/kjøkkenvinduet. Badet er velfungerende, pent flislagt og med god skapplass. Her er det også kombinert vaskemaskin og tørketrommel. Kjøkkenet er velutstyrt med stort kjøleskap, fryser, oppvaskmaskin, induksjonstopp, varmlufts- og mikroovn, samt nok skapplass til hver av de som bor her. Hjørnesofaen i stuen er god og har god utsikt til en 40’flatskjerm med digitale tv-kanaler og chromecast. Ellers fungerer WIFI fra fiberkabel helt supert.
Det er ikke tilgang til hage, men kun 10 min. gange ned til stranden ved Nordstrand bad. Soverommene er møblert med store skap og bred seng, 120cm.
Leiligheten har sentral beliggenhet rett ved Nordstrand togstasjon. Lokaltoget som går hvert 15.min. bruker kun 7 minutter til Oslo S og det er samme månedskort som buss/trikk i Oslo. Det er 10 min gange til Sæter der trikk nr. 18 og 19 går. Her ligger også Sæter Torg, et veldig koselig sted med flere takeaway-kjeder, restauranter og cafeer, klesbutikker og alt mulig annet, ikke minst flere dagligvarebutikker. Det er 10 min gange til Mosseveien der det går flere busser.
Pris kr 6500 for rommet som har panoramautsikt over Bunnefjorden.
Fast pris på strøm, oppvarming, digital-TV og internett kommer i tillegg på hvert rom med kr 300. Dvs. totalt kr 6800 for dette rommet. Depositum kr 18.000 for hvert rom.
Ta kontakt med melding her på Finn, fortell litt om deg selv/dere, oppgi mobil nr., så tar vi kontakt for visning.
Visningsinformasjon
Skriv noen ord om deg selv og oppgi mobil nr.
Beliggenhet
Adresse: Nordstrandveien 12, 1170 OSLO
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 26.04.2026 21:32
Logg inn for å kontakte annonsøren