Kvinne 19 år søker bolig for 1 person fra 01.01.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap
- Beliggenhet Frogner, Grünerløkka, Majorstuen, Sentrum, St. Hanshaugen
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie10 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.01.2026
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse vidregående
- Arbeid Pedagogisk medarbeider i barnehage
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Film, Friluftsaktivitet, Matlagning, Trening, Venner
Utfyllende informasjon
Hei! Jeg heter Leah og er en 19 år gammel jente født i 2006. Jeg ser etter et sted å bo i kollektiv. Jeg er ekstremt sosial og liker å tilbringe kvalitetstid med de jeg er glad i, men også veldig åpen for å bli kjent med nye.
Jeg har en fulltidsjobb i barnehage på Eiksmarka og jobber mandag-fredag hver uke, dette trives jeg godt med! Jeg liker å jobbe med mennesker og ha omsorg for andre er noe jeg har villet gjøre hele livet og virkelig brenner for. Neste år er min drøm å studere sykepleie i Oslo. På fritiden er jeg veldig aktiv å liker og finne på ting som å trene eller bare gå lange turer på kvelden, samtidig som jeg liker å ta en rolig kveld inne.
Som sagt er jeg en veldig sosial og blid jente som liker å bli kjent og prate med nye mennesker, ta gjerne kontakt med meg hvis dette kan virke interessant!