Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Stenmalveien 1B, Tønsberg


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal55 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie17 200
  • Inkludert Internett
  • Depositum51 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Alarm
  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Peis/Ildsted
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Nyoppusset leilighet/ Ledig rom

Denne annonse gjelder leilighet 4:
Jeg letter etter en som ønsker å ta over rommet mitt. Du vil bo med en annen jente, hun er aktiv, liker å trene og studere organisasjonspsykologi, HR og ledelse. Leiligheten koster 17200kr til sammen pr måned, den vil være delvis møblert.

Litt info om leiligheten og generelt:
4 sentrums leiligheter i Tønsberg er under oppussing og snart klare til utleie. Få en ny leilighets følelse med splitter nytt bad, gulv, nymalte vegger og hvitevarer m.m. 
Perfekt for studenter, helsepersonell, pendlere, par, arbeidere/bedrifter.
Kort vei til alt: under 1 min gange til buss (bla. direkte til USN), 2 min gange til togstasjonen, 5 min gange til Farmandstredet og Tønsberg sykehus.

OM BOLIGEN:
- Gangavstand til ALT
- Nyoppusset: bad, kjøkken, gulv, maling, gang, hvitevarer
- Parkeringsmulighet etter avtale
- Inkl. internett, div. tjenester, møblert og stylet etter avtale, nye hvitevarer, parkering etter avtale
- Strøm tegnes på egenhånd
- Unik og god takhøyde
- Peis
-Ca. 50-60kvm
Leilighet 4: 1.etg, ca 50-60kvm, 2 soverom (17.000)


Bilder vedlagt i annose:
*bildene er AI assistert, og viser kun en fremstilling av hvordan det kommer til å se ut etterlignet våre utvalgte materialer. Med bruk av AI har vi visualisert et eksempel *

PLANER FOR HUSET:
- Nymalt fasade 2027
- Nye gjerder 2027
- Oppfreshing av uteområdet høst 2026/vår 2027
- Prosess med å ordne interne goder for leietakerne våres eks. rabattkode på café o.l.

ØNSKELIG:
Ønskelig med langtidsleie (langtidsleie fra 1.august). Mulighet for korttidsleie i juli.

VISNING:
Mulig med visning under oppussing (send meld), visning etter oppussing skjer fra 1.juli.

Leiligheten vil være helt nyoppusset og har en perfekt beliggenhet. Gjerne send litt om deg selv og introduser deg. Så finner vi ut av det sammen🌸


Visningsinformasjon

Ta kontakt. Så viderefører jeg deg til utleier.


Beliggenhet

Adresse: Stenmalveien 1B, 3111 Tønsberg


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 375452
Sist endret: 09.06.2026 21:42

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026