2 rom i leilighet Waldemar Thranes Gate 42B, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal18 m2
- Antall rom2 ledige rom
- Etasje5. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.12.2025
Betingelser
- Månedsleie13 000
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum20 600
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Rolig
- Sentralt
- Utsikt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Stort og lyst rom på St. Hanshaugen, Alt inkludert ! <3
Hei! <33
Jeg leier ut et stort og lyst rom på 18 kvm i en koselig leilighet på Falck Ytters plass, St. Hanshaugen. Rommet leies ut umøblert, med to store vinduer, høyt tak og stukkatur hvor det er mulighet til å henge opp en lysekrone eller lampe om du vil. Det står en vakker mørkegrønn peis i hjørnet (kun dekor, perfeket som hylle). Leiligheten har en søt stue med balkong, romslig bad med opphøyd dysj, eget kjøkken og stor gang med plass til jakker og sko. I stua idag står det en stor sofa med TV, så det er lett å slappe av og ha det koselig! <3 Det følger også med en bod på loftet som er ganske tom enda. leiligheten er i 5 etg. uten heis (gratis bootybuilder!)
Beliggenheten er superpraktisk med fresh treningssenter, Rema 1000 og apotek rett over gata. Det er også parker og kaféer i nærheten, og kort vei til sentrum, Grünerløkka og Bislett.
Rommet passer perfekt for deg som vil bo sammen med meg (jente, 23) i en hyggelig og sosial, men rolig delt leilighet. Du får dele stue, kjøkken og bad, og alt er inkludert i leien!
Om meg:
Jeg heter Julie, 23 år, har studerer mote og kunst i Oslo og er ryddig, chill og sosial 💕 Jeg er veldig glad i det kreative og syr en del samtidig som jeg lager musikk. I helgene drar jeg som regel ut og møter venninner. Jeg liker et hyggelig hjem med god energi, og håper du vil bidra til det samme. For meg det viktig å kunne føle seg hjemme og ha muligheten til å både chille hver for oss men også finne på noe hyggelig som evt lage middag sammen eller ha venner på besøk. Men no pressure, vil bare ha noen hyggelige å bo med <3
PS:
Bildene som følger er fra forrige leietaker (i Sommer), men i dag er leiligheten veldig forskjellig innredet. Bilder fra hvordan det ser ut nå legges ut ila morgendagen. Stua har nå stor sofa og TV, så det er skikkelig koselig å sitte i stua. Rommet som leies ut har stått ganske tomt og har to store vinduer. Rommet som leies ut er det siste rommet vist.
Leie 13 000 kr per måned inklusiv alt
Rommet er ca. 18 kvm
Innflytting etter avtale
Depositum kan diskuteres
Om dette høres ut som noe for deg, send meg en mld så kan vi bli bedre kjent og hvis du lurer på noe svarer jeg såklart! IG min er Monki_bbi.mp3 <33
Visningsinformasjon
Send meg en mld for visning!
Beliggenhet
Adresse: Waldemar Thranes Gate 42B, 0171 Oslo
Sist endret: 12.11.2025 20:53